MENÜ
Sepetiniz
Sorularınız mı var? Bizimle hemen buraya tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Aşağıda yer alan genel iş başvurusu formu ile, firmamıza iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvurunuz için açık pozisyon mevcut ise değerlendirilip, size geri dönüş yapılacaktır. Eğer açık bir pozisyon mevcut değil ise, başvurunuz ilerleyen zamanlarda değerlendirilmek için beklemede kalacaktır.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

İş Başvuru Formu

Neden Uzay Makine?

Uzay Makine’nin; sanayi dikiş makinaları sektöründe, yurtiçi ve yurtdışında büyük markalarla çalışıyor olması ve 30 yılı aşkın engin tecrübesi tercih edilmemizin önemli etkenlerinden birisidir. Marka değerimizi, uzmanlığımızı, müşteri odaklı bakışımızı en üst seviyede tutmak ve korumak için en önemli yatırımımız; birlikte yol aldığımız elit çalışanlarımızdır.


Bizim için tüm çalışanlarımız birer değer ve yetenektir. Bu yeteneklerin doğru yerlerde kullanılıyor olması ve sürekli gelişim ortamında potansiyelin maksimum seviyede ortaya çıkartılabilmesi en başta gelen sorumluluklarımızdandır. Tüm işlerimizde performans çıtamızı yüksek tutar, mükemmeli hedefler ve daha iyiyi elde etmek için yenilikçi yaklaşımlar geliştiririz. Uzay Makine ailesinin tüm üyelerine karşı sorumluluğumuz, şirketimize katıldığınız ilk günden itibaren başlar.

İş Kültürü ve Politikalar

Uzay Makine tüm personeline, güvenli ve huzurlu çalışma ortamları hazırlama imkanı sunup, butik olarak tüm iş ortaklarına ve müşterilerine profesyonelce hizmet vermeyi hedefleyen bir misyonla hareket etmektedir. Uzay Makine insan kaynağının, kurum kültürümüz doğrultusunda; doğru, düzenli, istikrarlı ve sadakatli bir şekilde ilerlemesi çok önemlidir. Bu nedenle tüm çalışanlarımızın “Tekstil, Konfeksiyon Makinaları” konusunda teknik yönden bilgilendirilmesi ve müşteri ilişkileri yönünden gelişimleri bizim asli görevlerimizdendir.


Uzay Makine olarak insan kaynağı politikamız “insan gücümüzü uluslararası boyutta kalıcı üstünlüğümüz haline getirmektir.” Bu hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için, Uzay Makine yönetimi olarak hem müşterilerimiz hem birbirimiz için daha çok özen gösteriyor, çalışıyor, gelecek imkanı sunuyor ve asla durmuyoruz.