MENÜ
Sepetiniz
Sorularınız mı var? Bizimle hemen buraya tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ar-Ge ve Müşteri İlişkileri

Uzay Makine, sektöründe; bilinçli, özgün, bağımsız ve profesyonel çözümler üretme konusunda lider bir marka olmak için Ar-Ge çalışmalarına önem vermektedir. “Dünya Markası Konfeksiyon Makinaları” satış sistemindeki güçlü, yüksek kalitedeki uzmanlığını korumak için Uzay Makine,
Ar-Ge faaliyetlerine sürekli kaynaklar ayırmaktadır. Ar-Ge faaliyetlerimiz sayesinde hiçbir rakibimizin düşünemeyeceği özel sunumlar geliştiririz.


Uzay Makine olarak Müşteri İlişkileri Yönetimi’ni ciddiye alır, önem verir ve bu konuda Ar-Ge çalışmalarımızın analizinden gerekli motivasyonu alırız.  Bu sebeple Uzay Makine’de memnuniyet odaklı hizmet anlayışı hakimdir ve zaman, müşteri odaklı olarak yönetilir. Ürün tedarik ve hizmetlerimizin her aşamasında müşterimiz, durumdan haberdar edilir ve onay alınır. Ürün/hizmet teslimatı onaylandıktan sonra gerekli birimlerle koordinasyon sağlanarak servis, teknik destek ve satış sonrası hizmetimizin başarıya ulaşması ve müşteri memnuniyeti adına, hizmet aşamalarının sonunda “Uzay Makine” yöneticileri tarafından kontrol gerçekleştirilir.


Uzay Makine’ye göre müşteri ilişkileri yönetiminde önemli olan öğrenen bir ilişkidir. Öğrenen ilişkinin kalbinde ise müşteri ile karşılıklı diyalog yatar. Müşterilerimiz ile kurduğumuz bu diyalog sayesinde müşterimizi sürecin içine dahil ederiz. Müşterimizin önceliklerini ve ihtiyaçlarını daha hassas bir şekilde öğrenir, bu diyaloğu izlenebilir ve kullanabilir bir bilgiye dönüştürürüz.