MENÜ
Sepetiniz
Sorularınız mı var? Bizimle hemen buraya tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

1984 yılında kurulan Uzay Konfeksiyon Makinaları, tekstil sektöründeki 30 yıldan fazla tecrübesiyle “Konfeksiyon ve Deri Üretimi” alanında faaliyet gösteren lider markalarıyla ve onların ürünleriyle müşterilerini buluşturmaktadır. Firmamız dünyanın birçok markasını, siz değerli müşterilerine ulaştırmaktadır.


Sektördeki en son teknolojik gelişme ve yenilikleri çeyrek asırlık deneyimiyle birleştiren Uzay Makina, bu birikimini siz müşterileriyle paylaşarak üretimde yaşanan tüm aksaklıklara en etkin ve kalıcı çözümleri getirmektedir.


Firmamızın temelinde teknoloji, iş odaklı çözümler, dost ve güvenilir marka bilinci yatmaktadır. Sektörün en eski ve lider kuruluşları arasında yer alan Uzay Makine’nın merkezi İstanbul’da olup, satış-pazarlama ve teknik servis birimlerimiz İstanbul İkitelli’deki 7 katlı plazamızda yer almaktadır.


Müşteri odaklı yönetim anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyetiyle çalışan firmamız; bilgili ve güler yüzlü personeliyle konfeksiyon ve deri makinalarının tüketiciye en etkin ve verimli şekilde ulaştırılması için hizmet vermekte olup, yedek parça ve teknik servis departmanlarıyla müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Ayrıca müşterilerimize, ihtiyaç fazlası makinalarını değerlendirebilmeleri amacıyla firmamızca takas imkanı da sunulmaktadır.


Firmamız Brother, Juki, Pegasus, Golden Wheel, Panther marka sanayi dikiş makinalarının yanı sıra; Eastman, Maimin, Panther marka kesim motorları ve kesimhaneler için pastal kağıtlarının tüm çeşitlerini tedarik etmektedir.